TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Vodotěsné pánské hodinky s černým číselníkem JVD JE611.7 10ATM
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Vodotěsné pánské hodinky s černým číselníkem JVD JE611.7 10ATMSkladem1 490 Kč/ ks1 231 Kč bez DPH
JVD Vodotěsné pánské hodinky s černým číselníkem JVD JE611.7 10ATM
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
Oblíbený a perfektní přehledný číselník získal i třetí nejnovější model JE611, který zajistí čitelnost v jakékoliv situaci. Jakožto obnova Vám známých hodinek, je JE610, si novinka zachovala stejnou cenu i přestože nyní nabízí navíc také vybrané nadstandartní doplňky, a to luminiscenční číselník, čísla i ručky. Mimo to jistě oceníte také praktickou vodotěsnost 10ATM.
| Speciální funkce | Datum (kalendář) Vodotěsnost 10 ATM Pouzdro z nerezové oceli Japonský strojek – Miyota Minerální tvrzené sklíčko |
|---|---|
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Barva | stříbrná |
| Šířka řemínku | 22 mm |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | sportovní elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Číselník | arabská čísla |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Hmotnost | 0,14 g |


