TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
- Úvod
- Hodinky
- vodotěsné hodinky 10ATM
- JVD Pánské vodotěsné ocelové pozlacené hodinky JVD JVD J1133.1 se safírovým sklem
JVD Pánské vodotěsné ocelové pozlacené hodinky JVD JVD J1133.1 se safírovým sklem
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Pánské vodotěsné ocelové pozlacené hodinky JVD JVD J1133.1 se safírovým sklemSkladem2 990 Kč/ ks2 471 Kč bez DPH
Vlny, vítr nad jezerem, žádné stezky, všude jen hluboké neprostupné lesy. Obloha je jedinou cestou a vodní hladina jedinou přistávací dráhou. Máte na to?
První dojem. Snad nejdůležitější moment jakéhokoliv vztahu. Ať už se chystáte na jednání s novým klientem, nebo se máte poprvé setkat s rodiči své nastávající. V každém případě chcete zapůsobit co nejlépe.
Řekneme vám tajemství. I kdybyste si obul exkluzivní kožené boty a oblékl na míru šitou košili, bez kvalitních hodinek by to zkrátka nebylo ono. K formálnějšímu oblečení hodinky prostě patří a v kolekci JVD najdete vkusné modely pro každodenní nošení, i pro výjimečné události.
Základem všeho je nerezová ocel, ze které je vyrobeno pouzdro a tah hodinek. Většinu pak pohání strojky Miyota a zaskleny jsou minerálním tvrzeným sklíčkem, aby se jen tak nepoškrábaly.
Zároveň nás baví nadčasový design. I po deseti letech si stále budete navlékat na zápěstí hodinky, které budou vypadat skvěle.
Pro muže, kteří dávájí přednost klasickým hodinkám ladícím jak k formálním, tak neformálním outfitům, jsme si připravili celou škálu novinek. Nenechte si ujít naši širokou nabídku zbrusu nových pánských hodinek na každý den s přehledným číselníkm v jednoduchém designu.
| Rozměry | 42 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Povrchová úprava IPGold Vodotěsnost 10 ATM Pouzdro z nerezové oceli Safírové sklíčko Japonský strojek – Miyota Datum (kalendář) |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Barva | zlatá |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Povrchová úprava | IPGold |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Číselník | indexy |
| Hmotnost | 0,02 g |



