TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1017.3
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1017.3Skladem4 490 Kč/ ks3 711 Kč bez DPH
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1017.3
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
Představujeme Vám dva modely populárních hodinek Seaplane určených pro všechny sportovce. Modely se pyšní vodotěsností 10ATM. Model JE1014 je opatřen minerálním sklem a nechyí jim ani designové prvky, jež dělají z hodinek ideální doplněk pro denní nošení či do práce.
| Rozměry | 44 mm 50,5 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Datum (kalendář) Pouzdro z nerezové oceli Minerální tvrzené sklíčko Povrchová úprava IPBlack Vodotěsnost 10 ATM Japonský strojek SEIKO EPSON |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Barva | modrá černá |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní sportovní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japonský strojek SEIKO EPSON |
| Povrchová úprava | IPBlack |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Číselník | indexy |
| Hmotnost | 0,14 g |



