TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1016.1
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1016.1Skladem3 790 Kč/ ks3 132 Kč bez DPH
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky - chronograf JVD JE1016.1
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
Představujeme Vám dva modely populárních hodinek Seaplane určených pro všechny sportovce. Modely se pyšní vodotěsností 10ATM. Model JE1014 je opatřen minerálním sklem a nechyí jim ani designové prvky, jež dělají z hodinek ideální doplněk pro denní nošení či do práce.
| Rozměry | 44,5 mm 53 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Datum (kalendář) Pouzdro z nerezové oceli Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota Vodotěsnost 10 ATM |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Barva | modrá černá stříbrná |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní sportovní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy IPBlack |
| Průměr pouzdra | 44,5 mm |
| Číselník | indexy |
| Hmotnost | 0,14 g |



