TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.3
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.3Skladem5 990 Kč/ ks4 950 Kč bez DPH
JVD Pánské ocelové vodotěsné ocelové hodinky AUTOMATY JVD JE1013.3
Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj.
Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Dejte najevo, jaké jsou vaše priority a co od vás ostatní mohou očekávat. Hodinek v naší nabídce najdete stovky. Výběr toho nejlepšího modelu je jen na vás.
Představujeme Vám dva modely populárních hodinek Seaplane určených pro všechny sportovce. Modely se pyšní vodotěsností 10ATM.
Pro milovníky automatických hodinek jsme si připravili elegantní novinku vybavenou vším, co by jejich nositel mohl potřebovat. Model JE1013 nabízíme ve třech barevných variantách číselníku, se kterým je automaticky sladěná také keramická luneta. Ta hodinkám dodává sportovní vzhled, čistý číselník s jednoduchými indexy zase přidává na eleganci. Model má safírové sklíčko, vodotěsnost 10ATM a je poháněn kvalitním automatickým strojkem značky SEIKO.
| Rozměry | 44 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | safírové sklíčko Datum (kalendář) Automatický strojek Japonský strojek SEIKO EPSON Pouzdro z nerezové oceli Keramika Vodotěsnost 10 ATM |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | zelená stříbrná |
| Motiv | sportovní elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Strojek | Japan - Seiko |
| Číselník | indexy |
| Průměr pouzdra | 44 mm |
| Hmotnost | 0,14 g |



