TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
- Úvod
- Hodinky dle značky
- Hodinky JVD
- JVD Luxusní dámské zlacené ocelové hodinky JVD J-TS73
JVD Luxusní dámské zlacené ocelové hodinky JVD J-TS73
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Luxusní dámské zlacené ocelové hodinky JVD J-TS73Skladem1 980 Kč/ ks1 636 Kč bez DPH
Jste náročná? To je dobře.
Kolekci Touches si zamiluje každá žena milující jednoduchost.
Jejím hlavním prvkem je čistý a přehledný číselník v kombinaci s
neotřelým designem řemínku.
Hodinky jsou kombinací elegance a naprosté jednoduchosti a díky
tomu jsou i perfektně sladitelné s každým oufitem.
Jednou z výhod hodinek je možnost přizpůsobit si jejich styl
vašemu aktuálnímu outfitu i náladě jednoduchou výměnou řemínku,
která vám nezabere déle než jednu minutu.
Vybrat si můžete mezi klasickým koženým řemínkem a kovovým
milánským tahem.
| Rozměry | 20 mm 26 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli Povrchová úprava IPGold Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota Vodotěsnost 3 ATM |
| Vodotěsnost | 3 ATM |
| Barva | stříbrná zlatá |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | IPGold |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Číselník | římská čísla |
| Hmotnost | 0,02 g |



