TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dětské srdíčkové dívčí náramkové hodinky JVD J7237.2
- Kompletní specifikace
JVD Dětské srdíčkové dívčí náramkové hodinky JVD J7237.2Skladem890 Kč/ ks736 Kč bez DPH
JVD Dětské srdíčkové dívčí náramkové hodinky JVD J7237.2
Naše dívčí hodinky jsou navržené tak, aby udělaly radost malým slečnám i jejich rodičům. Vyníkají snadnou čitelností, kvalitním zpracováním a jemnými detaily, které podtrhnou osobnost každé malé nositelky. Mezi nejoblíbenější motivy patří roztomilí motýlci, jednorožci, květiny i srdíčka - každý model přináší kousek radosti a barevného světa dětské fantazie. Hodinky jsou odolné, přehledné a připravné na každý den plný pohybu.
| Rozměry | 28 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota Vodotěsnost 3 ATM Pouzdro z bezniklové slitiny |
| Vodotěsnost | 3 ATM |
| Materiál | bezniklová legovaná ocel |
| Barva | modrá |
| Motiv | elegantní srdce |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
| Číselník | arabská čísla |
| Hmotnost | 0,02 g |



