TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dětské fotbalové chlapecké náramkové hodinky JVD J7229.1
- Kompletní specifikace
JVD Dětské fotbalové chlapecké náramkové hodinky JVD J7229.1Skladem890 Kč/ ks736 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
JVD Dětské fotbalové chlapecké náramkové hodinky JVD J7229.1
Nová kolekce dětských hodinek JVD je jako stvořená pro malé sportovce a akční hrdiny. Hokej, florbal, fotbal, motorky nebo policie - každý klud si tu najde motiv, který ho vystihuje. Odolné, přehledné a připravné na každý den plný pohybu.
| Rozměry | 27 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM Pouzdro z bezniklové slitiny Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Barva | zelená |
| Materiál | bezniklová legovaná ocel |
| Motiv | sportovní |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Číselník | arabská čísla |
| Průměr pouzdra | 27 mm |
| Hmotnost | 0,02 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



