TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dětské dívčí žluté náramkové hodinky s motýlkem JVD J7227.1

- Kompletní specifikace
JVD Dětské dívčí žluté náramkové hodinky s motýlkem JVD J7227.1Skladem790 Kč/ ks653 Kč bez DPH
Batoh hozený v koutě, tenisky na nohou a do večeře rozhodně nestihne být doma. Má toho ještě dnes přece tolik co na práci!
Když je hobby zároveň i životním stylem, proč ho nenosit na ruce rovnou každý den ?
Posloucháme dětská přání a dobře víme, že nudné hodinky nikoho nebaví. K nabídce stálých motivů nyní přibyly další pestré barvy a neotřelé vzory.
Přejete si nahlédnout do pokojíčku princezny? Tudy, prosím. Náramkové hodinky, nástěnné hodiny a stolní budík - vše musí být sladěné do posledního detailu tak, aby vytvářelo jednotný celek. Každý doplněk, který nabízíme ve dvou něžných květinových provedeních doplňují černá čísla zajišťující přehlednost, aby bylo učení času pro každou princeznu ještě jednodušší.
Perfektně sladěné a hravé duo, náramkové hodinky a něžné šperky, s motivem motýla v pastelových barvách je nadčasové, ale zároveň nenudí. Hodinky nabízíme v šesti barevných variantách. První trojice je bez třpytivých zirkonů, druhá trojice je potom doplněná němito kameny osázenými kolem ciferníku.
| Rozměry | 28 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM Pouzdro z bezniklové slitiny Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Materiál | bezniklová slitina |
| Barva | žlutá |
| Motiv | elegantní zvíře |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
| Číselník | arabská čísla |
| Hmotnost | 0,02 g |



