TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dětské dívčí růžové květinové hodinky JVD J7226.3
- Kompletní specifikace
JVD Dětské dívčí růžové květinové hodinky JVD J7226.3Skladem749 Kč/ ks619 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
JVD Dětské dívčí růžové květinové hodinky JVD J7226.3
| Velikost pouzdra | šířka: 26 mm |
|---|---|
| výška: 21 mm | |
| Speciální funkce | vodotěsnost 5 atm |
| minerální tvrzené sklíčko | |
| japonský strojek – miyota | |
| pouzdro z bezniklové slitiny | |
| Vodotěsnost | 5 atm |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Barva | bílá |
| růžová | |
| stříbrná | |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 12 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | japan - miyota |
| Materiál | bezniklová slitina |
| Motiv | květina |
Zboží zařazeno v kategoriích


