TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
- Úvod
- Hodinky dle značky
- Hodinky JVD
- JVD Dětské chlapecké maskáčové sportovní hodinky JVD JZ8005.1
JVD Dětské chlapecké maskáčové sportovní hodinky JVD JZ8005.1
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké maskáčové sportovní hodinky JVD JZ8005.1Skladem890 Kč/ ks736 Kč bez DPH
JVD Dětské chlapecké maskáčové sportovní hodinky JVD JZ8005.1
Co pořídit malému sportovci, který už touží po dospělě vypadajících módních doplňcích? Rozhodně nový model hodinek JZ8005, nové hodinky mají větší pouzdro působící masivněji než u běžných dětských hodinek. Je navíc doplněné lunetou dodavající hodinkám dospělácký vzhled. Praktičnost zajišťuje odolný řemínek, který se skvělě hodin pro každodenní nošení. Tento model máme v nabídce v celkem čtyřech maskáčových barevných provedeních, a to jak v zemitých barvách, tak ve výraznějších.
| Rozměry | 35 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM Minerální tvrzené sklíčko Japonský strojek – Miyota Povrchová úprava IPBlack Pouzdro z bezniklové slitiny |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Materiál | bezniklová legovaná ocel |
| Barva | hnědá černá |
| Motiv | sportovní |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | IPBlack |
| Průměr pouzdra | 35 mm |
| Číselník | arabská čísla |
| Hmotnost | 0,02 g |



