TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3
- Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3Skladem890 Kč/ ks736 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
JVD Dětské chlapecké černé hodinky s motivem vesmíru JVD J7225.3
| Velikost pouzdra | šířka: 32 mm |
|---|---|
| výška: 24.5 mm | |
| Speciální funkce | minerální tvrzené sklíčko |
| japonský strojek – miyota | |
| vodotěsnost 3 atm | |
| povrchová úprava ipblack | |
| pouzdro z bezniklové slitiny | |
| Vodotěsnost | 3 atm |
| Povrchová úprava | IPBlack |
| Barva | bílá |
| černá | |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 16 mm |
| Průměr pouzdra | 32 mm |
| Typ řemínku | polyuretanový |
| Strojek | japan - miyota |
| Materiál | bezniklová slitina |
Zboží zařazeno v kategoriích


