TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dámské luxusní titanové hodinky JVD J5032.1
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Dámské luxusní titanové hodinky JVD J5032.1Skladem2 590 Kč/ ks2 140 Kč bez DPH
Oblékněte si jemné šperkové hodinky k luxusním večerním šatům, praktický a pohodlný model slaďte k outfitu do práce. Vyberte si hodinky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a stanou se vaším jedinečným doplňkem.
Díky kvalitním materiálům si navíc buďte jistá, že dostáváte na ruku hodinky, jež vydrží i náročnější situace. Nepřekvapí je, když si zapomenete deštník, neponičí je parfémy ani krémy na ruce, neuškodí jim ledabylé nošení v kabelce mezi tisíci dalšími věcmi, … no vždyť to znáte.
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM Minerální tvrzené sklíčko Datum (kalendář) Pouzdro z titanu Japonský strojek – Miyota |
|---|---|
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Barva | stříbrná čirá |
| Materiál | titan |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Průměr pouzdra | 19 mm |
| Číselník | římská čísla |
| Hmotnost | 0,02 g |



