TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
JVD Dámské kulaté náramkové elegantní hodinky JVD JG1035.2 se safírovým sklem
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
JVD Dámské kulaté náramkové elegantní hodinky JVD JG1035.2 se safírovým sklemSkladem2 590 Kč/ ks2 140 Kč bez DPH
JVD Dámské kulaté náramkové elegantní hodinky JVD JG1035.2 se safírovým sklem
Moc dobře víme, že vás jen tak něco neuspokojí. A jsme za to rádi, neboť nás to v navrhování nových dámských hodinek JVD posouvá stále dál. Vytváříme tak elegantní náramkové hodinky pro celou škálu příležitostí a vy si můžete vybrat v celé paletě stylů přesně podle vašeho vkusu.
Oblékněte si jemné šperkové hodinky k luxusním večerním šatům, praktický a pohodlný model slaďte k outfitu do práce. Vyberte si hodinky, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a stanou se vaším jedinečným doplňkem.
Design dámských hodinek JVD je překvapivě důmyslný. Chladná nerezová ocel, rafinované pozadí, ladné proporce a zajímavé detaily dávají najevo, že jako majitelka takových hodinek nebudete lehce k mání a rozhodně víte, co chcete.
Díky kvalitním materiálům si navíc buďte jistá, že dostáváte na ruku hodinky, jež vydrží i náročnější situace. Nepřekvapí je, když si zapomenete deštník, neponičí je parfémy ani krémy na ruce, neuškodí jim ledabylé nošení v kabelce mezi tisíci dalšími věcmi, … no vždyť to znáte.
A ještě jedna věc! Máte-li chvilku, podívejte se na naši módní inspiraci. Možná vás napadne, k čemu z vašeho šatníku by se hodinky JVD hodily.
Antialergenní nerez, která navíc skvěle vypadá na ruce. Model JG je k dostání ve třech barevných provedeních. Zaměřili jsme se na zajištění maximální čitelnosti a elegantnějšího vzhledu, který zde zaručují něžné kamínky nahrazující většinu čísel na číselníku. Zapínání s motýlkovou sponou zajistí bezpečné sundávání z ruky a sklo vysokou odolnost vůči běžnému používání.
| Rozměry | 31 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | Povrchová úprava IPGold Pouzdro z nerezové oceli Safírové sklíčko Japonský strojek – Miyota Vodotěsnost 5 ATM |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Barva | stříbrná zlatá |
| Materiál | nerezová ocel |
| Motiv | elegantní |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Povrchová úprava | IPGold |
| Průměr pouzdra | 31 mm |
| Číselník | arabská čísla |
| Hmotnost | 0,14 g |



