TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY:
tel: 379 492 545
Po-Pá: 8:30 - 17:00
So: 8:30 - 11:00
Partnerský eshop:
Jsme registrováni na Puncovním
úřadě - můžete ověřit zde:


![]()
- Úvod
- Šperky s diamanty
- Diamantový prsten, bílé zlato, REINA, GEMS, 40610850
Diamantový prsten, bílé zlato, REINA, GEMS, 40610850
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
Diamantový prsten, bílé zlato, REINA, GEMS, 40610850Skladem349 440 Kč/ ks288 793 Kč bez DPH
Diamantový prsten, bílé zlato, REINA, GEMS, 40610850 - popis produktu
Symbol vzájemné úcty, solidarity a lásky.
Představujeme Vám exkluzivní diamantový prsten z bílého zlata. Šperk kolekce GEMS diamonds, zachycující bohatství emocí a přitažlivosti. Klenoty vyzařují respekt, vášeň, smysl pro lehkost a eleganci. Při výrobě je kladen velký důraz na řemeslnou kvalitu. Nabídka obsahuje diamantové prsteny, náušnice, přívěšky, zásnubní prsteny s diamantem a snubní prsteny. Diamantové šperky mohou být zdobeny rubíny, safíry, smaragdy, ametysty, akvamaríny a další barvy kamenů. Na objednání je možnost výběru: kvalita, rozměr kamenů, barva kamenů, ryzost zlata 14 nebo 18 karátů. Objednávat můžete šperk z bílého, žlutého, červeného zlata a jejich kombinace. Navrhneme a zhotovíme Vám šperk na přání.
| Parametry šperku | |
| Materiál šperku: | Bílé zlato |
| Ryzost zlata: | 750/1000 |
| Hmotnost šperku: | 4 g |
| Druh drahokamu: | Diamant |
| Brus kamene: | Briliant |
| Hmotnost kamene: | 1/0,85 ct 10/0,60 ct |
| Čistota: | G |
| Barva: | VS 2 |
| Velikost: | 1/6,00 mm |
| Parametry šperku | |
| Materiál šperku: | Bílé zlato |
| Ryzost zlata: | 750/1000 |
| Hmotnost šperku: | 4 g |
Dodáváno s certifikátem pravosti od výrobce a dárkovou krabičkou.
Termín dodání cca 5-6 týdnů.
ŠPERK OSAZENÝ PŘÍRODNÍMI DRAHÝMI KAMENY
Ke šperkům s diamanty je třeba zaslat ZÁLOHU na náš bankovní účet číslo 762062339/0800 ve výši 50 % z celkové ceny. Prosíme také o uvedení telefonního, případně emailového kontaktu, k domluvě dalších detailů (velikost prstene, rozměry náušnic, zapínání...).





